OPI laky, péče a nové gel laky

30.08.2017

 

Profesionální nehtová značka OPI se zaměřuje na exkluzivní a kvalitní manikúru a pedikúru. Tyto výrobky jsou vhodné nejen do profesionálních salónů, ale i pro domácí používání.

"Zakladatelem této průkopnické značky je George Schaeffer"

Zakladatelem této průkopnické značky je George Schaeffer. První jeho výrobky zakládající se na vysoce kvalitním akrylovém systému se objevily na trhu v Los Angeles v 80. letech minulého století a během několika let získaly celosvětové prvenství v profesionální péči a to nejen v salónech, ale i v péči domácí

Laky značky OPI

Laky jsou vyráběny podle profesionálních receptur. Obsahují aminokyseliny, které podporují odolnost a zdraví nehtů a dodávají jim perleťový pigment a bezkonkurenční lesk. Manikúra prováděná s těmito laky má dlouhou trvanlivost a zajistí barevnou stálost.

V sortimentu značky OPI naleznete velký výběr barevných laků různých odstínů, laky pečující, které jsou také velice oblíbené a celou řadu výrobků, jež podporují dokonalou péči nejen o ruce, ale i nohy.

Značka OPI je rozšířena do celé řady zemí a její výrobky získaly vyznamenání Allure Beauty Award.

Především svou odolností a trvanlivostí, jež jim zaručují speciální pigmenty. Ve stálé nabídce naleznete více než 200 různých odstínů. Některé kolekce si vzaly inspiraci z filmových legend. Za zmínku stojí například Padesát odstínů šedi. Dalším bonusem jsou limitky, které se představují dvakrát ročně a korespondují s aktuálními módními trendy. U zrodu kolekce pro podzim/zimu 2016, která dostala název Washington DC bychom našli Kerry Washington. Mezi další celebrity, které OPI laky s oblibou používají, patří například Serena Williams, Katy Perry, sestry Kardashianovy, Gwen Stefani nebo Mariah Carey.