Jaké barvy se hodí na zimu?

31.08.2017

I v zimě mohou být nehty dokonale nalakované! Dokonalý outfit doladí i hezky upravené nehty. Vše začíná u jejich správné péče, neboť nehty v zimě mrazem trpí. Kromě klasické péče jsou to i vyživující zábaly a samozřejmě kvalitní a pečlivé lakování.

A jaké barvy se hodí na zimu?


Pro zimní období jsou praktičtější nehty kratší a barvy spíše zemitých odstínů. Není třeba se bát ani šedé, která bude vypadat velice zajímavě v kombinaci s jemným stříbrným třpytem, odstínem zlaté či dalšími metalickými barvami.

Neopomenutelnou stálicí zimní manikúry je černá barva. Neobejdete se bez žádné z jejích variant - matné, kouřové či superlesklé.

Populární kombinace je černá s bílou a to v různých variantách i vzorech. Jsou to barevné stálice, se kterými nemusíte mít obavu experimentovat. Trendy barvou pro zimní období je i modrý odstín.

Vzhledem k tomu, že zimní období je zároveň i obdobím plesů, hodit se bude i barva stříbrná a zlatá, ale i další metalické odstíny.


Období Vánoc a Silvestr

Toto slavnostní období je spjato s leskem a výraznými barvami - vínová či petrolejově modrá. Pro vánoční a silvestrovské večírky můžete vyzkoušet různé druhy zdobení a netradiční techniky. Jen mějte na paměti, že barva laku by měla korespondovat s vaším outfitem či barvou šperku.

Vánoční i silvestrovské večírky jsou příležitostí pro odvážné a dramatické odstíny laků. Na pomyslném prvním místě jsou metalické odstíny modré, fialové či olivové. Pokud jste zastánkyně decentnějších barev, zvýrazníte je trochou třpytu.


Klasikou je rudá

Rudá barva prakticky nevychází z módy. Červená barva s podtónem modrým sluší především bledé